Veee sonunda 2016 yılı geldi artık kapımızda :) Tabi defterler açıldı 2015 kar zarar bilançosu çıkarıldı.. Geniş açıdan baktığımızda güzel giden hiçbir olay olmadı.. Tamamen felaket bir yıldı… Savaşlar , kendini savaşta sananlar, cehennem zebanileri gerçekten insanlığın yok olduğuna dair bir imaj vardı.. Güzel bir şeyler söylemeyi çok isterdim ama inan ki aklıma gelmiyor.. Benim için hem maddi hem manevi zor bir yıldı , kendime üzüldüğüm kadar dünyaya diğer canlılara, minicik bebelere , hayatını kaybeden sanatçılarımıza,  patili dostlara , düşen küçük yaprağa hüzünlendim ve küstüm bu sene..

Bir çocuğun ” yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz bayram olacak ” umudu ve sevinci gibi bekledim 2016 yılını umarım tüm insanlık doğa anaya , insanlığa, bastığı toprağa bile saygı duymayı öğrenir..

Kendim için bir çok şey istiyorum :) öncelikle klişe olacak ama sağlık diliyorum.. ve …. …. …. … …. …. … diliyorum çok uzun bir liste.. Sevdiğim insanlar yanımda olsun bu dileklerim onlar içinde geçerli.. Sevmeyenlerin yolu açık şans yanlarında olsun çünkü ben yokum lazım olacak :D

Dünya için de savaşlar dursun artık, siyasi kavgalar ,çekişmeler, kıskançlıklar, geçim sıkıntıları bi dursun artık.. Her canlı doğası gereği doğar , büyür ve ölür buna engel olma !!!!!

HOŞGELDİN BE 2016 HOŞGELDİN , SEFALAR GETİRDİN..

BEREKETİNLE ,ŞANSINLA, UĞURUNLA TÜM GÜZELLİKLERİNLE GİR HAYATIMIZA..

BİR TUTAM SEVGİ 

yeni yıl

Yorumlar

yorumlar

Powered by Facebook Comments